Основні розділи

Цемент М400, цемент М500 у мішках

Якісний цемент — застава успішного фундаменту

Цемент фасований

Цемент купити
М400 ШПЦ - 2 133 грн/т
М400(Б) - 2 171 грн/т
М400(А) - 2 393 грн/т
М500(Д20) - 2 513 грн/т
М500(Д0) - 2 885 грн/т
Цемент марки М400
Цемент М400 виготовляється з гіпсу, тонкого клінкерного помелу, перемішаного зі спеціалізованими домішками. 400 - це показник максимального навантаження, після твердіння суміші, що складає до 400 кг/см. Виготовлення даного будівельного матеріалу відбувається у точній залежності з технічними нормами та після, суворо контролюється на якість, тому що бетонні конструкції повинні мати високі показники стійкості та надійності.
Цемент марки М500
Цемент М500 має представлення як матеріал у вигляді тонкомолотого мінерального порошку сіро-зеленого кольору. Головною його різницею від М400, це присутність великого процента силікатів кальцію. Будівельні суміші, з вмістом даного компонента, придають будівельним конструкціям особливу міцність.
Общие рекомендации
При купівлі даного матеріалу, краще зупинятись на фасованому у пакунки цементі, марки портландцемент. Звісно ж різниця у ціні буде помітна, аж до 20 %, але переконливість в його якості та "віці" важливіше, тому після 6 місяців, тому що вік споживання цементу невеликий, він з часом починає знижувати свою марку та втрачати якість.

Дата виготовлення наносять на мішки, коли відбувається безпосередньо розфасовка матеріалу. Купляючи цемент в мішках, прийдеться вірити написаній вазі. Не менш важливим можна також відмітити той факт, що при вологих умовах зберігання, в цементі починається незворотня гідратація. Тому герметичний мішок, дає хоча б якусь гарантію герметичності, ніж насипний курган. Споживання старого цементу невигідно с економічної точки зору.
Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.