Основні розділи

Бетон М350

  • Колони та ригеля
  • Плити перекриття
  • Фундаменти та стіни
  • Майданчики і вимощення
бетон м 350
Характеристики
Товарний бетон марки М350 В25, без перебільшення, — найпопулярніша бетонна суміш в сучасному комерційному будівництві. Завдяки своїм високим характеристикам і прийнятною ціною бетон М350 давно вже вийшов на лідируючі позиції з продажу. Якщо колись він був користався попитом тільки серед професійних будівельників, то зараз його замовляють всі: починаючи від дачника, закінчуючи серйозними підрядниками.

Секрет його популярності в кращому співвідношенні ціна-якість серед усіх марок бетонних сумішей. Чудові характеристики по міцності, водонепроникності, морозостійкості. Невелика різниця в ціні з нижчими марками, при цьому характеристики набагато вище. Наприклад, ціна бетону М350 всього на 5% вище ніж М250, при цьому параметри F і W, що відповідають за довговічність бетонної конструкції вдвічі вище. Що дає шанс експлуатувати ваше вимощення або майданчик як мінімум у два-три рази довше. Зазвичай, це 3-5 кратна різниці в довголітті.
Бетонна суміш М350 може виготовлятися на гравійних і гранітних породах щебеню. Останній володіє вищими характеристиками по міцності та морозостійкості. При замішуванні бетону М350 з високою морозостійкістю F300 використовується гранітний заповнювач.
Застосування
Бетон марки М350 В25 використовується при заливці монолітних фундаментів будь-яких видів. Завдяки високій міцності, вологонепроникності та морозостійкості, суміш марки 350 використовується при литві ростверків, паль, несучих балок, плит перекриттів, колон, ригелів, чаш басейнів.

Варто згадати та широке застосування бетону М350 у виробництві ЗБВ. З важких конструкційних бетонів В25 виготовляють високоміцні аеродромні плити ПАГ, призначені для експлуатації в умовах екстремальних навантажень. Багатопустотні плити перекриття також виробляються з цієї марки бетону.

Бетон М350 В25 ефективно застосовувати та при заливці відкритих майданчиків, відмосток і доріжок. Завдяки високим показникам морозостійкості та водонепроникності, відкриті конструкції здатні витримувати багаторічний вплив намокання з подальшим заморожуванням (морозостійкість), не руйнуючись і не тріскаючись.
Питання
У чому переваги бетону М350 перед нижчими марками М250 або М300? Крім міцності, звичайно.
Дивіться завжди ширше.
При уявній схожості характеристик, є кілька параметрів, які роблять бетонну суміш В25 однією з найбільш раціональних і популярних на ринку. Головні відмінності — її високі водонепроникність W8-10 і морозостійкість F200-300. Ці два параметри безпосередньо відповідають за тривалість життя бетонної споруди в умовах експлуатації на відкритому повітрі, у вологих ґрунтах або в воді.

При усьому 5% різниці в ціні між М250 і М350, останній володіє вдвічі вищими параметрами водонепроникності та морозостійкості. А це як мінімум удвічі-втричі більший термін служби бетонної конструкції. Зазвичай розкид в довголітті більше. Найбільша міцність йде бонусом.
Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.