Основні розділи

Бетон М250

  • Фундаменти всіх видів
  • Доріжки та майданчики
  • Підпірні стіни та сходи
бетон м 250
Характеристики
Товарний бетон М250 В20 - володіє середніми показниками міцності, морозостійкості та водонепроникності. Марка бетону М250 використовується при заливці фундаментів, які не передбачають високих навантажень при експлуатації. Доріжки, вимощення і майданчики, відлиті з цієї марки бетонної суміші, також мають середні параметри довговічності. Для збільшення терміну служби, конструкції з подібного бетону вимагають додаткової гідрофобізації.

Бетонна суміш М250 проводиться на базі вапняних, доломітових, гравійних і гранітних порід щебеню. Найкращі параметри довговічності досягаються при замішуванні на гранітному щебені.
Бетон М250 В20 можна назвати міцним "середнячком" в ряду бетонних сумішей. Непогані характеристики, прийнятна вартість, широкий спектр областей застосування.
Застосування
Товарний бетон марки М250 В20 може використовуватися при відливанні стрічкових, плитних, пальово-ростверкових фундаментів; бетонних доріжок, відмосток, майданчиків, стрічок і стовпів під цегляні огорожі, а також при влаштуванні бетонних сходів і підпірних стінок.

В Україні у будівельників М250 займає специфічне проміжне місце між двома більш популярними бетонами М200 і М300. Чомусь, попит на цей клас бетону — більш ніж скромний. Звичайно, не через його споживчі якості та технічні показники. Вони у марки бетону М250 B20- більш ніж достатні. Та й клас цього бетону В20 є основною сходинкою класифікації бетонів по ДСТУ, на відміну від наступної марки бетону М300, клас якої В22.5 якраз і є проміжним.
Питання
Чи можна застосовувати бетон М250 для заливки майданчика перед гаражем?
Небажано.
Можна, якщо планується укриття бетонного майданчика тротуарною плиткою, бруківкою або асфальтом. Без захисту від впливу води та морозу майданчик прослужить 2-3 роки та почне руйнуватися.
Наскільки велика різниця в якості бетону м-250, якщо використовується доломітовий або гранітний щебінь?
Дивіться завжди ширше.
Великої різниці в характеристиках міцності немає. В обох випадках виробником гарантується міцність М250 В20. Але, не варто забувати, що доломіт схильний до руйнування при впливі води та морозу. Конструкція з суміші марки 250 на доломітовому щебені зруйнується швидше.
Форма зворотнього зв'язку
Вкажіть свій e-mail для зв'язку з вами.
Натискаючи на кнопку, ви згоджуєтесь на обробку персональних даних і згоджуєтесь з політикою конфіденційності
Акція ФБС 24-4-6 805 гривень... З доставленням по Києву.
Фундаментні блоки за найнижчою ціною. Подзвоніть і не пожалкуєте.