Інтер Декор

Постачальник будівельних матеріалів №1

(044)390-93-70

(067)469-12-00

(095)146-83-31

 

 

 

 

Виробники тротуарної плитки - партнери компанії "Інтер Декор"

Тротуарна плитка Авеню Тротуарна плитка TBS
Тротуарна плитка Авеню Декор Золотой Мандарин купити Тротуарну Плитку Київ
Акційні пропозиції на залізобетон

 

Тротуарна плитка на сьогоднішній день майже повсюдно витісняє класичне асфальтове покриття, і на це є свої причини. Укладання тротуарної плитки стає актуальним для власників котеджів і заміських будинків, які бажають змінити на краще вигляд своїх ділянок.

 

Перш за все потрібно розуміти, що завдання, які ставляться при мощенні та благоустрою котеджів значно відрізняються від укладання плитки в міських умовах, а також мають свої особливості.

 

Загальне завдання, незалежно від місця та виду укладання тротуарної плитки полягає в пристрої екологічно прийнятного жорсткого покриття для руху транспортних засобів і пішоходів .

 

Котеджний благоустрій також відрізняється високим рівнем дизайну. Для цього існує принцип, який полягає в загальному підході та комплексному вирішенні благоустрою котеджу, як єдиного цілого.

 

Проектування повинно враховувати наряду з ділянками, вимощеними бруківкою, розташування клумб, чагарників, альпійських гірок, дерев великого розміру, водойомів, альтанок, малих архітектурних форм. Дизайнерським рішенням для котеджів є використання кольорової тротуарної плитки. Як правило, це плитка, виготовлена ​​методом вібропресування або вібролиття.

 

Найбільше підходить та часто вживаний вид плитки в таких випадках - тротуарна плитка «Старе місто».

Завдяки своїм властивостям, плитка «Старе місто» створює ілюзію старовинної бруківки з натурального кам'яного матеріалу. Різноманітна кольорова гамма надає можливість доріжкам гармоніювати в загальному архітектурному та ландшафтному дизайні. При комбінуванні різних кольорів бруківки, можна створити унікальні орнаменти або візуальні ефекти.

 

Фахівці компанії «Інтер Декор» здійснять на професійному рівні укладання тротуарної плитки, враховуючи всі особливості даного виду монтажних робіт.