Інтер Декор

Постачальник будівельних матеріалів №1

(044)390-93-70

(067)469-12-00

(095)146-83-31

 

 

 

 

Єдина точка відповідальності, ви уникаєте всі можливі конфліктні ситуації з великою кількістю постачальників

ефективне використання

коштів, ми знаємо

де дешевше, якісніше

Ми є

представниками

ваших інтересів,

а не виробника

Ми беремо на себе управління графіком поставок, щоб допомогти вам дотримуватись нормативних термінів і суворих бюджетних вимог

Продаж будівельних матеріалів у Києві та Київській області

Компанія "Інтер Декор" ведучий постачальник будівельних матеріалів на ринку України. Ми надаємо повний спектр послуг з підбору і повного забезпечення якісними будматеріалами практично будь-якого будівельного об'єкта.

У нас є всі необхідні можливості і професійний талант для надання комплексу послуг пов'язаного з поставками і забезпеченням будівництва. Ми не є представниками інтересів виробника або дистриб'ютора будматеріалів, а повністю зосереджуємося на потребах партнера, забезпечуючи безперебійність поставок якісних матеріалів точно в строк, без ризиків і зайвих витрат.

Сервіс та оперативність - наші основні цінності, завдяки яким ми отримали високий рівень довіри у наших партнерів. Ми обслуговуємо найбільші будівництва м. Києва, надаючи комплекс послуг починаючи з професійного підбору матеріалів, з подальшою їх комплектацією, закінчуючи оперативною логістикою.

Ми не просто поставляємо будматеріали, а і встановлюємо нові стандарти в області якості послуг, цінностей, своєчасності та ефективності витрат.

Продаж будівельних матеріалів у Києві та Київській області