Інтер Декор

Постачальник будівельних матеріалів №1

(044)390-93-70

(067)469-12-00

(095)146-83-31

 

 

 

 

Ціни на послуги доставки будівальних матеріалів

До 2 тонн

По Києву

Від 700 грн

По Області

Від 800 грн

До 5 тонн

По Києву

Від 1100 грн

По Області

Від 1400 грн

До 10 тонн

По Києву

Від 1700 грн

По Області

Від 1800 грн

До 20 тонн

По Києву

Від 2100 грн

По Області

Від 2300 грн

Швидка доставка будівельних матеріалів по Києву та Київскій області. Послуги Логіста. Логістика

Вітділ логістики:

logist@i-decor.com.ua

(067) 235-50-49

Швидка доставка будівельних матеріалів по Києву та Київскій області. Послуги Логіста. Логістика
Акційні пропозиції

У більшості випадків фура має напівпричіп контейнеровоз, з метою збереження крихкої продукції може оснащуватися додатковим обладнанням - кріпильними поручнями, ліфт-лопатою, ложементами, ременями і ін. Тент може забиратися, надаючи можливість проведення завантаження і розвантаження збоку або зверху. Без тенту напівпричіп використовується як відкритий майданчик, висота його бортів становить 35-50 см. Підвіска фури виконується в пневматичному варіанті і гарантує машині плавний хід, чим забезпечується збереження крихких товарів.

Переваги вантажоперевезень фурами

За допомогою фур можуть здійснюватися найрізноманітніші вантажоперевезення по Києву та області: метало-пластикових дверей, будматеріалів, офісної та побутової техніки, електронної продукції, продуктів харчування і багатьох інших видів вантажів. Для перевезення великовагових вантажів підходить єврофури, що відрізняється надійністю та високою якістю транспортування товару.

 

   Найбільш часто замовляють машини з тентованим кузовом, що оберігає вантаж від атмосферних і механічних впливів. Ізотермічні конструкції еврофур застосовуються для транспортування вантажів, до умов зберігання і перевезення яких пред'являються особливі вимоги. При використанні таких машин поєднуються відносно невисока вартість вантажоперевезень, швидкість транспортування товару і його збереження.

 

   Перевезення фурами по Києву вимагають мінімум витрат ш з максимальною швидкістю. Є обмеження в їх застосуванні через великий кут розвороту автомашини. Вантажоперевезення фурами здійснюються за маршрутом, заздалегідь узгодженим з державними органами, що відповідають за безпеку руху.

Аренда фури в Києві

  Фури є затребуваним вантажним транспортом. Така ситуація пояснюється тим, що в більшості автопарків фірм, що здають напрокат транспортні засоби, вантажівки класу «фура» не містяться. Великовантажним транспортом володіють зазвичай великі підприємства та фірми-виробники, та істотне перевищення попиту над пропозицією дає можливість встановлювати високі ціни.

 

 «Інтер Декор» відноситься до розряду найбільш надійних компаній і пропонує оренду фури за низькими цінами. Вартість перевезення вантажів фурою залежить від часу оренди транспортного засобу (від 8 годин), і відстані - за межами Києва встановлюються окремі розцінки на кожний кілометр пройденого шляху. У нашій компанії можлива оренда фури на місяць, також передбачена оренда фури з водієм, які мають великий стаж роботи.

 

  У компанії можна замовити фуру не тільки для вантажоперевезень по Київській області, а й для міжміського перевезення будь-яких товарів. «Інтер Декор» здійснює вантажоперевезення фурою 20 тонн на близькі й далекі відстані. Компанією гарантується відповідальний підхід на всіх етапах виконання робіт. Наші фахівці допомагають клієнту скласти найбільш оптимальний маршрут руху транспортного засобу і виключити проблемні ділянки дороги. Автомобілі оснащені всіма необхідними пристроями для зручного завантаження і розвантаження, та кріпленнями, що фіксують вантаж різних габаритів і вагових категорій.