Інтер Декор

Постачальник будівельних матеріалів №1

 

Сухі будівельні суміші ТМ "Белгіпс"

Белгіпс

Продукція торгівельної марки Поліпласт

Поліпласт

Ціна Бетон

Бетон

Акційні пропозиції на залізобетон

Будівельні суміші

Будівельні суміші купити в Києві та Київській області
Будівельні суміші купити в Києві та Київській області
Будівельні суміші купити в Києві та Київській області

   Будівельний розчин - об'єднує поняття «розчинна суміш», «суха розчинна суміш», «розчин». Будівельним розчином називають матеріал, що отримується в результаті затвердіння суміші хв'яжучої речовини (цемент), дрібного заповнювача (піску), розчинника (води) і, в необхідних випадках, спеціальних добавок. Цю суміш до початку затвердіння називають розчинною сумішшю. Суха розчинна суміш - це суміш сухих компонентів - в'яжучого, заповнювача і добавок, дозованих і перемішаних на заводі, - зачиняється водою перед вживанням. В'яжуче в розчині обволікає зерна заповнювача, зменшуючи тертя між ними, в результаті чого розчинна суміш набуває необхідну для роботи рухливість. В процесі твердіння в'яжуча речовина міцно пов'язує між собою окремі частки заповнювача. В якості в'яжучого використовують цемент, глину, гіпс, вапно або їх суміші, а як заповнювач - пісок. Будівельні розчини класифікують в залежності від ряду факторів: застосовуванню та властивостей в'яжучої речовини, співвідношення між кількістю в'яжучого матеріалу і заповнювача, щільності і призначення.

   По виду застосовуваної в'яжучої речовини, будівельні розчини бувають прості з використанням одного в'яжучого (цемент, вапно, гіпс і ін.) І складні з використанням змішаних в'яжучих (цементно-вапняні, вапняно-гіпсові, вапняно-зольні, глино-солом'яні та ін.).

 

Склади простих розчинів позначають двома числами. Перше число (зазвичай одиниця) показує, що в'яжучого матеріалу в розчині одна об'ємна (або масова) частину. Останнє число в співвідношенні з першим показує, скільки об'ємних (або масових) частин заповнювача припадає на одну частину в'яжучого матеріалу. Наприклад, вапняний розчин складу 1: 3 означає, що в даному розчині на 1 ч. вапна доводиться 3 ч. Заповнювач. Для складних розчинів співвідношення складається з трьох чисел, з яких перше число (одиниця) висловлює об'ємну частину основного в'яжучого матеріалу, а друге число показує, яка кількість додаткового в'яжучого потрібно взяти на одну частину. Залежно від властивостей в'яжучої речовини розрізняють повітряні розчини, що тверднуть в повітряно-сухих умовах (наприклад, гіпсові), і гідравлічні, початково тужавіють на повітрі та продовжують тверднути у воді або у вологих умовах (цементні).

 

   Залежно від співвідношення між кількістю в'яжучого матеріалу та заповнювача розрізняють жирні, нормальні і худі розчини та розчинні суміші. Жирними називають розчини з надлишком в'яжучого матеріалу. Їх суміші дуже пластичні, але дають при твердінні велику усадку; нанесені товстим шаром жирні розчини розтріскуються. Худі розчини містять відносно невелику кількість в'яжучого матеріалу. Однак вони дають дуже малу усадку, що дуже цінно при облицювальних роботах.

 

За щільністю будівельні розчини поділяють на важкі - середньою щільністю в сухому стані 1500 кг / м3 і більше, що готуються на звичайному піску, і легкі- середньою щільністю до 1500 кг / м3, які готують на легкому пористому піску з пемзи, туфу, керамзиту та ін . За призначенням будівельні розчини бувають кладочні (для кам'яної звичайної та вогнетривкої кладки, монтажу стін з великорозмірних елементів), оздоблювальні (для штукатурення приміщень, нанесення декоративних шарів на стінові блоки і панелі), спеціальні, що володіють особливими властивостями (гідроізоляційні ТФ-2, акустичні, рентгенозахисні).

(044)390-93-70

(067)469-12-00

(095)146-83-31